فوم و فرآورده هاي فومي فوم و فرآورده هاي فومي .

فوم و فرآورده هاي فومي

كفپوش تاتامي


http://www.palizgam.com/showthumbnail/300/true//Files/editor/images/palizgam/product/tatami-floaring1.jpg

محصولي مهم و پركاربرد، با كيفيت بالا در پاليزگام ​توليد مي شود. كفپوش فوم نرم و منعطف پاليزگام جهت حفظ امنيت مي باشد. پاليزگام با رعايت نكات ايمني و بهداشتي و استانداردهاي لازم محصولات فومي صنعتي، ورزشي، تبليغاتي و ... را در بالاترين كيفيت عرضه مي نمايد. ​كفپوش تاتامي پازلي مناسب براي اتاق كودك مهد كودك ورزشگاه و سالن ورزشي مي باشد. فوم نرم و رنگارنگ با قابليت ضد آب و حرارت انتخابي درست براي شما مي باشد.

در سالن هاي ورزشي و به خصوص ورزش هاي رزمي استفاده از اين كفپوش از اهميت بالايي برخوردار است. زيرا در صورت افتادن ورزشكار بر روي آن، بنا بر خاصيت انعطاف پذيري، اين كفپوش ورزشي به صورت ضربه گير عمل نموده و از آسيب به شخص جلوگيري مي نمايد.در مهد هاي كودك و اتاق كودك نيز علاوه بر زيباسازي محيط، جنبه امنيتي جهت جلوگيري از ضربه ديدن كودكان را دارد.

منبع: پاليزگام

02155579262 , 02155581951


برچسب: كفپوش تاتامي، كفپوش، تاتامي، قيمت كفپوش تاتامي، فروش كفپوش تاتامي، توليد كفپوش تاتامي،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۳:۰۰ توسط:پاليزگام موضوع:

كفپوش لاستيكي


كفپوش لاستيكي

از محصولات مهم و پركاربرد شركت پاليزگام كفپوش ​لاستيكي مي باشد. اين محصول كه از ​دانه هاي گرانول توليد شده داراي استقامت بالا و كاربردي مي باشد. پاليزگام بارعايت نكات ايمني و بهداشتي و استانداردهاي لازم محصولات فومي صنعتي، ورزشي، تبليغاتي و ... را در بالاترين كيفيت عرضه مي نمايد.  كفپوش لاستيكي از نوع گرانولي در پاليزگام با بالاترين كيفيت توليد ​شده و مناسب براي باشگاه ورزشي بدنسازي و پارك ها مي باشد. اين كفپوش گرانولي با دوام در پاليزگام به صورت جزئي و عمده به فروش مي رسد.

در باشگاه هاي بدنسازي به دليل قرار گرفتن دستگاه ها و وزنه هاي سنگين بر روي كفپوش، نياز به به كفپوشي محكم، مقاوم و ضد ضربه مي باشد تا بر اثر فشار ناشي از دستگاه ها آسيبي نبيند.

در پارك و ساير فضاهاي سر باز نيز به دليل تابش نور خورشيد و ريزش برف و باران بر روي كفپوش نياز به كفپوشي مقاوم و ضد آب مي باشد تا در اثر تابش آفتاب تغيير رنگ نداده و بر اثر ريزش برف و باران نپوسد.

نوع خاصي از كفپوش لاستيكي كه به آن كفپوش پايه تخم مرغي مي گويند داراي شيارهايي مي باشد كه جهت عبور آب از زير آن بوده و مناسب براي پارك ها مي باشد تا پس از شستشو يا آبياري، آب در زير كفپوش باقي نماند و راهي براي عبور داشته باشد.

منبع: پاليزگام

02155579262 , 02155581951


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۲:۰۰ توسط:پاليزگام موضوع:

كفپوش مهد كودك


كفپوش مهد كودك ​كفپوشي جهت استفاده در مهد هاي كودك​، از جنس فوم بوده و به عنوان كفپوشي نرم و با كيفيت در پاليزگام توليد مي شود. اين كفپوش داراي نرمي كفپوش مهد كودكو انعطاف پذيري بالايي جهت حفظ امنيت كودكان بوده و تمام ويژگي هاي لازم جهت استفاده كودك را دارا مي باشد.                       

شما مي توانيد با اين محصول كاربردي و ايمن از كودكانتان محافظت كنيد. كفپوش مهد كودك داراي گواهي بهداشت و سلامت مي باشد

پاليزگام با رعايت نكات ايمني و بهداشتي و استانداردهاي لازم محصولات فومي صنعتي،ورزشي، تبليغاتي و ... را در بالاترين كيفيت عرضه مي نمايد.

كفپوش مهد كوك بايد در درجه اول بهداشتي و سازگار با پوست كودكان باشد تا آسيبي به آن ها وارد نشود. با توجه به اينكه پاليزگام با انتخاب مواد اوليه مرغوب و بهداشتي و توليد محصولاتي بهداشتي موفق به اخذ گواهينامه هاي سلامت و بهداشت شده پس مي توان مطمئن بود كه اين كفپوش براي استفاده كودكان كاملا مناسب بوده و هيچ آسيبي به سلامت آنها وارد نخواهد كرد. همچنين چون ممكن است سطح بدن كودكان با اين كفپوش فومي در ارتباط باشد پس عدم ايجاد حساسيت نيز حائز اهميت است كه اين كفپوش اين ويژگي ها را دارا مي باشد. به دليل عدم وجود پرز و مواد زائد در كفپوش و نرم و يكدست بودن سطح آن به پوست لطيف كودكان نيز آسيبي وارد نمي شود.

مورد ديگري كه در كفپوش مهد كودك اهميت بالايي دارد ايمن و استاندارد بودن آن است. زيرا در محيطي كه كودكان در آن زمان خود را سپري ميكنند و به بازي مشغول مي شوند حتما بايد از كفپوشي استفاده شود كه كاملا ايمن بوده و در صورت بروز حادثه احتمالي به عنوان ضربه گير براي آن ها عمل نمايد و به دليل اينكه اين كفپوش از فوم نرم و انعطاف پذير توليد شده مي تواند ضربه گير مناسبي براي كودكان باشد.

منبع: پاليزگام

02155579262 , 02155581951


برچسب: كفپوش مهد كودك، كفپوش مهد، قيمت كفپوش مهدكودك، فروش كفپوش مهد كودك،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۲:۰۰ توسط:پاليزگام موضوع:

ورق فوم


http://www.palizgam.com/showthumbnail/300/true//Files/editor/images/palizgam/product/foam-sheet.jpg

ورق فوم محصولي از پاليزگام جهت استفادهدر موارد صنعتي مي باشد. اين محصول با كيفيت از مواد اوليه درجه يك بااستفاده از دستگاه هاي مجهز به ورق هاي رنگي در ابعاد و ضخامت هاي مختلفتبديل مي شود.

در واقع ورق فوم ماده اوليه جهت توليد ساير محصولات همچون كيف، كفش، ضربه گير، فوم عايق و ... مي باشد.

پاليزگام با تكيه بر دانش روز دنيا و دستگاه هاي فوق پيشرفته و نيز با استفاده از مرغوب ترين مواد اوليه اين ورق ها را توليد و به صنعت كاران گرامي عرضه مي نمايد.

سختي متفاوت اين ورق ها و نيز ابعاد و ضخامت هاي مختلف، استفاده جهت مصارف گوناگون را آسان نموده است. اين ورق ها قابل برش به ابعاد و ضخامت هاي كوچكتر هم مي باشند.

هدف پاليزگام اين است كه وابستگي به كشور هاي ديگر را از بين برده و با توليد محصولات با كيفيت بالا واردات محصولات بي كيفيت را ممنوع نمايد. كيفيت اين محصولات به اندازه اي بالاست كه علاوه بر تأمين بازار هاي داخلي به اقصي نقاط جهان صادر مي شوند.

منبع: پاليزگام

02155579262 , 02155581951


برچسب: ورق فوم ، ورق فومي ، فوم ، قيمت ورق فوم ، فروش ورق فوم ، توليد ورق فوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۲:۰۰ توسط:پاليزگام موضوع:

فوم رول


از محصولات مهم و پركاربرد شركت پاليزگام فوم رول مي باشد. اين محصول كه از جنس فوم eva و به صورت رولي بودهفوم رول در موارد صنعتي بسياري كاربرد دارد.

پاليزگام با رعايت نكات ايمني و بهداشتي و استانداردهاي لازم محصولات فومي صنعتي،ورزشي، تبليغاتي و ... را در بالاترين كيفيت عرضه مي نمايد. اين فوم ها از مرغوب ترين مواد اوليه توليد شده تا محصولي بهداشتي و با كيفيت بالا در خدمت صنعت كاران براي انجام امور صنعتي قرار گيرد.

فوم رول هاي پاليزگام داراي گواهي بهداشت و گواهي استاندارد مي باشد.

فوم رولي پاليزگام در ابعاد و ضخامت هاي مختلف براي توليد كيف و كفش، عايق كاري، ساختمان سازي و ... كاربرد دارد. اين فوم رول ها در دو رنگ سياه و سفيد توليد مي شوند.

فوم رول با ضخامتي مشخص جهت استفاده در زير پاركت مي باشد كه به آن فوم رول پاركت يا فوم رول سايلنت مي گويند. فوم رول سايلنت مانع از به صدا در آمدن پاركت شده و باعث ماندگاري بيشتر آن مي شود.

كيفيت بالا و استفاده از فوم هاي مرغوب در توليد فومرول مانع از پارگي اين محصول شده و همچنين سطحي يكدست و بدون ضايعه در كل متراژ فوم رول خواهيم داشت.

منبع: پاليزگام


برچسب: فوم رول، فوم رولي، فومرول، قيمت فوم رول، خريد فوم رول، فروش فوم رول،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۱:۰۰ توسط:پاليزگام موضوع: