فوم و فرآورده هاي فومي فوم و فرآورده هاي فومي .

فوم و فرآورده هاي فومي

كفپوش مهد كودك


كفپوش مهد كودك ​كفپوشي جهت استفاده در مهد هاي كودك​، از جنس فوم بوده و به عنوان كفپوشي نرم و با كيفيت در پاليزگام توليد مي شود. اين كفپوش داراي نرمي كفپوش مهد كودكو انعطاف پذيري بالايي جهت حفظ امنيت كودكان بوده و تمام ويژگي هاي لازم جهت استفاده كودك را دارا مي باشد.                       

شما مي توانيد با اين محصول كاربردي و ايمن از كودكانتان محافظت كنيد. كفپوش مهد كودك داراي گواهي بهداشت و سلامت مي باشد

پاليزگام با رعايت نكات ايمني و بهداشتي و استانداردهاي لازم محصولات فومي صنعتي،ورزشي، تبليغاتي و ... را در بالاترين كيفيت عرضه مي نمايد.

كفپوش مهد كوك بايد در درجه اول بهداشتي و سازگار با پوست كودكان باشد تا آسيبي به آن ها وارد نشود. با توجه به اينكه پاليزگام با انتخاب مواد اوليه مرغوب و بهداشتي و توليد محصولاتي بهداشتي موفق به اخذ گواهينامه هاي سلامت و بهداشت شده پس مي توان مطمئن بود كه اين كفپوش براي استفاده كودكان كاملا مناسب بوده و هيچ آسيبي به سلامت آنها وارد نخواهد كرد. همچنين چون ممكن است سطح بدن كودكان با اين كفپوش فومي در ارتباط باشد پس عدم ايجاد حساسيت نيز حائز اهميت است كه اين كفپوش اين ويژگي ها را دارا مي باشد. به دليل عدم وجود پرز و مواد زائد در كفپوش و نرم و يكدست بودن سطح آن به پوست لطيف كودكان نيز آسيبي وارد نمي شود.

مورد ديگري كه در كفپوش مهد كودك اهميت بالايي دارد ايمن و استاندارد بودن آن است. زيرا در محيطي كه كودكان در آن زمان خود را سپري ميكنند و به بازي مشغول مي شوند حتما بايد از كفپوشي استفاده شود كه كاملا ايمن بوده و در صورت بروز حادثه احتمالي به عنوان ضربه گير براي آن ها عمل نمايد و به دليل اينكه اين كفپوش از فوم نرم و انعطاف پذير توليد شده مي تواند ضربه گير مناسبي براي كودكان باشد.

منبع: پاليزگام

02155579262 , 02155581951


برچسب: كفپوش مهد كودك، كفپوش مهد، قيمت كفپوش مهدكودك، فروش كفپوش مهد كودك،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۲:۰۰ توسط:پاليزگام موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :