فوم و فرآورده هاي فومي فوم و فرآورده هاي فومي .

فوم و فرآورده هاي فومي

كفپوش لاستيكي


كفپوش لاستيكي

از محصولات مهم و پركاربرد شركت پاليزگام كفپوش ​لاستيكي مي باشد. اين محصول كه از ​دانه هاي گرانول توليد شده داراي استقامت بالا و كاربردي مي باشد. پاليزگام بارعايت نكات ايمني و بهداشتي و استانداردهاي لازم محصولات فومي صنعتي، ورزشي، تبليغاتي و ... را در بالاترين كيفيت عرضه مي نمايد.  كفپوش لاستيكي از نوع گرانولي در پاليزگام با بالاترين كيفيت توليد ​شده و مناسب براي باشگاه ورزشي بدنسازي و پارك ها مي باشد. اين كفپوش گرانولي با دوام در پاليزگام به صورت جزئي و عمده به فروش مي رسد.

در باشگاه هاي بدنسازي به دليل قرار گرفتن دستگاه ها و وزنه هاي سنگين بر روي كفپوش، نياز به به كفپوشي محكم، مقاوم و ضد ضربه مي باشد تا بر اثر فشار ناشي از دستگاه ها آسيبي نبيند.

در پارك و ساير فضاهاي سر باز نيز به دليل تابش نور خورشيد و ريزش برف و باران بر روي كفپوش نياز به كفپوشي مقاوم و ضد آب مي باشد تا در اثر تابش آفتاب تغيير رنگ نداده و بر اثر ريزش برف و باران نپوسد.

نوع خاصي از كفپوش لاستيكي كه به آن كفپوش پايه تخم مرغي مي گويند داراي شيارهايي مي باشد كه جهت عبور آب از زير آن بوده و مناسب براي پارك ها مي باشد تا پس از شستشو يا آبياري، آب در زير كفپوش باقي نماند و راهي براي عبور داشته باشد.

منبع: پاليزگام

02155579262 , 02155581951


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۲:۰۰ توسط:پاليزگام موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :