كفپوش كفپوش

فوم و فرآورده هاي فومي

كفپوش پاركي


http://www.palizgam.com/files/editor/images/palizgam/gallery/flooring/rubber-flooring-16.jpg

كفپوش پاركي محصولي از پاليزگام جهت استفاده در پارك ها مي باشد. كفپوش پاركي كه از نوع كفپوش لاستيكي بوده كاملا محكم، با استحكام و با كيفيت بالا مي باشد. اين كفپوش در پارك هاي سراسر ايران قابل استفاده است زيرا با هر نوع شرايط آب و هوايي سازگار بوده و در برابر آفتاب، برف و باران كاملا مقاوم بوده، تغيير رنگ نمي دهد و آسيب نمي بيند.
امروزه در پارك بازي كودكان به جهت جلوگيري از آسيب ديدن كودكان و در ساير پارك ها به دليل عدم پخش شدن گرد و خاك از اين كفپوش ها استفاده مي شود.

ويژگي هاي كفپوش پاركي پاليزگام:

محكم و با استحكام بالا
مقاوم در برابر ضربه
ضد آب و قابل شستشو
عدم تغيير رنگ و پارگي در برابر آفتاب
رنگبندي متنوع
ابعاد و ضخامت مختلف

02155579262

منبع: پاليزگام


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/1/27 ساعت: 15 توسط:palizgam :

كفپوش تاتامي


http://www.palizgam.com/showthumbnail/300/true//Files/editor/images/palizgam/product/tatami-floaring1.jpg

محصولي مهم و پركاربرد، با كيفيت بالا در پاليزگام ​توليد مي شود. كفپوش فوم نرم و منعطف پاليزگام جهت حفظ امنيت مي باشد. پاليزگام با رعايت نكات ايمني و بهداشتي و استانداردهاي لازم محصولات فومي صنعتي، ورزشي، تبليغاتي و ... را در بالاترين كيفيت عرضه مي نمايد. ​كفپوش تاتامي پازلي مناسب براي اتاق كودك مهد كودك ورزشگاه و سالن ورزشي مي باشد. فوم نرم و رنگارنگ با قابليت ضد آب و حرارت انتخابي درست براي شما مي باشد.

در سالن هاي ورزشي و به خصوص ورزش هاي رزمي استفاده از اين كفپوش از اهميت بالايي برخوردار است. زيرا در صورت افتادن ورزشكار بر روي آن، بنا بر خاصيت انعطاف پذيري، اين كفپوش ورزشي به صورت ضربه گير عمل نموده و از آسيب به شخص جلوگيري مي نمايد.در مهد هاي كودك و اتاق كودك نيز علاوه بر زيباسازي محيط، جنبه امنيتي جهت جلوگيري از ضربه ديدن كودكان را دارد.

منبع: پاليزگام

02155579262 , 02155581951


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/30 ساعت: 16 توسط:palizgam :

كفپوش لاستيكي


كفپوش لاستيكي

از محصولات مهم و پركاربرد شركت پاليزگام كفپوش ​لاستيكي مي باشد. اين محصول كه از ​دانه هاي گرانول توليد شده داراي استقامت بالا و كاربردي مي باشد. پاليزگام بارعايت نكات ايمني و بهداشتي و استانداردهاي لازم محصولات فومي صنعتي، ورزشي، تبليغاتي و ... را در بالاترين كيفيت عرضه مي نمايد.  كفپوش لاستيكي از نوع گرانولي در پاليزگام با بالاترين كيفيت توليد ​شده و مناسب براي باشگاه ورزشي بدنسازي و پارك ها مي باشد. اين كفپوش گرانولي با دوام در پاليزگام به صورت جزئي و عمده به فروش مي رسد.

در باشگاه هاي بدنسازي به دليل قرار گرفتن دستگاه ها و وزنه هاي سنگين بر روي كفپوش، نياز به به كفپوشي محكم، مقاوم و ضد ضربه مي باشد تا بر اثر فشار ناشي از دستگاه ها آسيبي نبيند.

در پارك و ساير فضاهاي سر باز نيز به دليل تابش نور خورشيد و ريزش برف و باران بر روي كفپوش نياز به كفپوشي مقاوم و ضد آب مي باشد تا در اثر تابش آفتاب تغيير رنگ نداده و بر اثر ريزش برف و باران نپوسد.

نوع خاصي از كفپوش لاستيكي كه به آن كفپوش پايه تخم مرغي مي گويند داراي شيارهايي مي باشد كه جهت عبور آب از زير آن بوده و مناسب براي پارك ها مي باشد تا پس از شستشو يا آبياري، آب در زير كفپوش باقي نماند و راهي براي عبور داشته باشد.

منبع: پاليزگام

02155579262 , 02155581951


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/30 ساعت: 16 توسط:palizgam :

كفپوش مهد كودك


كفپوش مهد كودك ​كفپوشي جهت استفاده در مهد هاي كودك​، از جنس فوم بوده و به عنوان كفپوشي نرم و با كيفيت در پاليزگام توليد مي شود. اين كفپوش داراي نرمي كفپوش مهد كودكو انعطاف پذيري بالايي جهت حفظ امنيت كودكان بوده و تمام ويژگي هاي لازم جهت استفاده كودك را دارا مي باشد.                       

شما مي توانيد با اين محصول كاربردي و ايمن از كودكانتان محافظت كنيد. كفپوش مهد كودك داراي گواهي بهداشت و سلامت مي باشد

پاليزگام با رعايت نكات ايمني و بهداشتي و استانداردهاي لازم محصولات فومي صنعتي،ورزشي، تبليغاتي و ... را در بالاترين كيفيت عرضه مي نمايد.

كفپوش مهد كوك بايد در درجه اول بهداشتي و سازگار با پوست كودكان باشد تا آسيبي به آن ها وارد نشود. با توجه به اينكه پاليزگام با انتخاب مواد اوليه مرغوب و بهداشتي و توليد محصولاتي بهداشتي موفق به اخذ گواهينامه هاي سلامت و بهداشت شده پس مي توان مطمئن بود كه اين كفپوش براي استفاده كودكان كاملا مناسب بوده و هيچ آسيبي به سلامت آنها وارد نخواهد كرد. همچنين چون ممكن است سطح بدن كودكان با اين كفپوش فومي در ارتباط باشد پس عدم ايجاد حساسيت نيز حائز اهميت است كه اين كفپوش اين ويژگي ها را دارا مي باشد. به دليل عدم وجود پرز و مواد زائد در كفپوش و نرم و يكدست بودن سطح آن به پوست لطيف كودكان نيز آسيبي وارد نمي شود.

مورد ديگري كه در كفپوش مهد كودك اهميت بالايي دارد ايمن و استاندارد بودن آن است. زيرا در محيطي كه كودكان در آن زمان خود را سپري ميكنند و به بازي مشغول مي شوند حتما بايد از كفپوشي استفاده شود كه كاملا ايمن بوده و در صورت بروز حادثه احتمالي به عنوان ضربه گير براي آن ها عمل نمايد و به دليل اينكه اين كفپوش از فوم نرم و انعطاف پذير توليد شده مي تواند ضربه گير مناسبي براي كودكان باشد.

منبع: پاليزگام

02155579262 , 02155581951


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/30 ساعت: 16 توسط:palizgam :

:: مطالب مشابه